Niedawno pyknęły nam 3 lata z…

Niedawno pyknęły nam 3 lata z Wami – Mirkami i Mirabelami!

Pomyśleliśmy że to dobry czas na podziękowanie wszystkim z którymi mieliśmy przyjemność porozmawiać czy dać dobrą radę. To także dobry czas na małe podsumowanie i kolejne wspólne lata na tym portalu pięknym, niczym złote łany zboża ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przez ostatnie 3 lata wypisaliśmy ponad 2000 komentarzy, które nierzadko służyły pomocą. Odebraliśmy i odpowiedzieliśmy na ponad 150 wiadomości od Was. Zdobyliśmy osiągnięcie „Ekspert” za AMA, które znalazło się na głównej oraz „VIP” za ponad 100 obserwujących osób.

Wielu Wykopowiczów także zaufało naszemu profesjonalizmowi i zdecydowało się na komputer NTT. Chętnie przywołamy tutaj te osoby (przynajmniej te o których wiemy bo nam powiedziały) i zapytamy – Czy wszystko w porządku? Wszystko gra, działa i nie potrzebujecie pomocy?

pokaż spoiler @Jankino @uuujeeeedzwoniiiii @ploomberg @wrona12 @Multigatawny @miss_error @kierik @Cinzano @believe77 @Dipolarny @Ow3n @niochland @bimasterek @mody151 @MattAwe @duczi @vuxiu @Nieprawidlowy_login @VR3K @tallman @tehReggie @jatutylkonachwile1 @jurgenklopp @ItsZaczi @owned4ever @fungfung

Osoby które mają nasz komputer ale nie ujawniły się przy zakupie przez Wykop i o nich nie wiemy, także prosimy o info 😉

Dziękujemy Wam wszystkim raz jeszcze i mamy nadzieję że nie raz i nie dwa będziemy mogli Wam w czymś pomóc!

#komputery #nttsystem #oswiadczenie

P.S. Prawdopodobnie z tej okazji pojawi się jeszcze w tym roku jakieś porządne rozdajo!

Powered by WPeMatico